Kompleksowe wsparcie w organizacji ceremonii pogrzebowej.

Nasz zakład pogrzebowy istnieje na rynku od ponad 50 lat. Jesteśmy rodzinną firmą, która prosperuje z wieloletnią tradycją. Swoją działalność rozpoczęliśmy od produkcji trumien.

Z biegiem lat postanowiliśmy znacznie poszerzyć zakres świadczonych przez nas usług. Naszym celem jest przede wszystkim pomóc Państwu w trudnych chwilach związanych z utratą bliskiej osoby.

Nasz zakład pogrzebowy gwarantuje najwyższej jakości usługi pogrzebowe, całodobowe wsparcie oraz pełen profesjonalizm ze strony pracowników. Oferujemy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie całej Wielkopolski w tym w Poznaniu.

Zajmujemy się: rejestracją zgonów, sprzedażą trumien, krzyży, ram nagrobnych itp., wydrukiem i rozwieszeniem/ zamieszczeniem w prasie/Internecie nekrologów, kosmetyką oraz przygotowaniem zwłok do pochówku, kremacją oraz ekshumacją zwłok, przechowywaniem zwłok w chłodni, kopaniem grobów, przewozem zwłok, załatwianiem baldachimu oraz windy pogrzebowej, bezgotówkową organizacją pogrzebu, wypłacaniem zasiłków ZUS i KRUS.

Pogrzeb

godne pożegnanie

Nasz zakład pogrzebowy dokona wszelkich starań, aby godnie pożegnać zmarłego oraz uczcić jego pamięć. Pracownicy naszej firmy zawsze z należytym szacunkiem do osoby zmarłej oraz jej najbliższych zajmują się wszelkimi czynnościami związanymi z przygotowaniami do pochówku. Jeżeli nie wiesz jak zorganizować pogrzeb – zapoznaj się z naszym przewodnikiem lub zadzwoń. Przygotowaliśmy infolinie pod którą jesteśmy dostępny całodobowo. Pracownicy naszego domu pogrzebowego odpowiedzą na wszystkie pytania.

organizacja pogrzebów

gwarantujemy

organizacja pogrzebu

Pomoc

Profesjonalną pomoc oraz wsparcie ze strony naszych pracowników 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Oferujemy kompleksowe usługi pogrzebowe oraz przygotowanie zwłok do pochówku. Skontaktuj się z nami a przyjedziemy do Państwa dopełnić wszystkich formalności.

Kompleksowość

Nasz zakład pogrzebowy prowadzi kompleksowe usługi pogrzebowe.

Transport

Krajowy oraz międzynarodowy przewóz zwłok specjalistycznymi autami, które pozytywnie przeszły kontrolę i spełniają wszystkie normy określające specyfikację transportu zwłok. Dysponujemy własną flotą pojazdów oraz karawanami.